Portal PTP
.:: Zarząd Główny PTP :: Stawki 5/7, 00-183 Warszawa ::.
PTP
· Strona główna
· Władze
· Kodeks
· Statut PTP
· Oddziały, sekcje, placówki
  i komisje rekomendacyjne

· Członkostwo
· Certyfikaty
   i rekomendacje

· Rekomendowani
   członkowie Towarzystwa

· Opinie i ekspertyzy
· Prace Zarządu Głównego
· Walne Zgromadzenie
· 100 lat PTP
· Czasopisma
· Ogłoszenia
· Przelew
· Napisz do nas
Dla psychologów
· Statut, kodeks
  etyki i komentarze

· Psychologia a prawo
· Tajemnica zawodowa
· Techniki projekcyjne
· Metody diagnostyczne
· Pomoc dla psychologów
· Ustawa
· Przyszły Samorząd
· Specjalizacja psychologia
  kliniczna

· EuroPsy - Europejski
  Certyfikat Psychologa

· EFPA
· Szkolenia i warsztaty
· Konferencje
· Praca dla psychologa
· Współpraca
  międzynarodowa

· Zasłużeni dla PTP
· Nagrody
· Zjazdy

· Linki
· Download
· Wszystkie teksty ze strony
Szukaj


PTP: Zasłużeni dla PTP
Wysłano dnia 26-09-2006 przez admin
PTP

Zasłużony dla Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

odznaka przyznawana przez Walne Zgromadzenie Delegatów zgodnie z  art. 18 statutu PTP



Data przyznania: 1980 rok

Zofia Babska Warszawa
Janina Budkiewicz Warszawa
Marian Ciesielski Katowice
Józefa Czepanis Poznań
Elżbieta Dubaj Wrocław
Maria Eysymontt Poznań
Kazimierz Faron Katowice
Bogumił Frankiewicz Katowice
Tadeusz Frąckowiak Poznań
Stanisław Gerstmann Warszawa
Kazimierz Godorowski Warszawa
Mieczysław Grudzień Kielce
Bolesław Hornowski Poznań
Bożena Kalbarczyk Szczecin
Helena Klawe Warszawa
Janina Konarska Warszawa
Czesław Kowal Warszawa
Izabela Kozłowska Poznań
Marian Kulczycki Wrocław
Iwona Lachowicz Lublin
Kazimierz Muchowski Poznań
Tadeusz Nowogrodzki Gdańsk
Alina Orczykowa Toruń
Wenancjusz Panek Białystok
Janina Piotrowska Zielona Góra
Józef Pieter Katowice
Maria Porębska Wrocław
Maria Przetacznikowa Kraków
Natalia Reuttowa Lublin
Bożena Rogacka-Trawińska Katowice
Barbara Rozemann Poznań
Henryk Skłodowski Łódź
Helena Słoniewska Wrocław
Jan Strelau Warszawa
Maria Susułowska Kraków
Włodzimierz Szewczuk Kraków
Wanda Szuman Toruń
Jan Szwarc Gdańsk
Florian Śpiewak Katowice
Maria Tomaszewska Olsztyn
Tadeusz Tomaszewski Warszawa
Ewa Wereszczyńska Łódź
Wilhelmina Wosińska Katowice
Marek Wosiński Katowice
Ziemowit Włodarski Warszawa
Lidia Wołoszynowa Warszawa

 

Data przyznania: 1988 rok

Adam Biela Lublin
Ireneusz Buzalski Bielsko Biała
Anna Ciechanowicz Warszawa
Czesław Czabała Warszawa
Ewa Czerniawska Warszawa
Krystyna Dacka-Bobek Szczecin
Wojciech Daniecki Warszawa
Józef Duda Kielce
Irena Franaszczuk Lublin
Agnieszka Galica Warszawa
Lidia Grzesiuk Warszawa
Irena Heszen-Niejodek Katowice
Ewa Jackowska Szczecin
Janina Jankowska Kielce
Urszula Kaczmarek Kielce
Marek Kobiałka Warszawa
Herbert Kopel Poznań
Halina Litniewska Warszawa
Antoni Łoś Kielce
Maria Majerska Warszawa
Stanisław Morusiewicz Kielce
Zofia Mościcka Wrocław
Jerzy Nieniewski Kraków
Barbara Niżankowska-Półtorak Rzeszów
Wiesław Okła Lublin
Jerzy Pawlik Warszawa
Franciszek Paszkowski Warszawa
Józef Piłasiewicz Szczecin
Krystyna Plutowa Opole
Roman Pomianowski Lublin
Janusz Reykowski Warszawa
Hanna Rylke Warszawa
Roman Seredyński Wrocław
Zofia Sękowska Lublin
Danuta Siemek Warszawa
Alicja Sokołowska Warszawa
Ryszard Stachowski Poznań
Wanda Sztander Warszawa
Teresa Szutrowa Warszawa
Blanka Ukleja Koszalin
Cecylia Winiarska Kielce
Kazimierz Wrześniewski Warszawa

 

Data przyznania: 1991 rok

Cecylia Chorościan Białystok
Bohdan Dudek Łódź
Cecylia Faflik Łódź
Adam Frączek Warszawa
Aleksandra Jaworowska Warszawa
Barbara Jeziernicka Lublin
Zygfryd Juczyński Łódź
Maria Kątny Rzeszów
Edward Klentak Kielce
Maria Lehman Warszawa
Stanisław Mika Warszawa
Jacek Pierzchała Kraków
Jadwiga Porada-Nowak Kielce
Kazimierz Przybyłko Lublin
Zofia Ratajczak Katowice
Aleksandra Rutkowska Łódź
Zofia ( Zojka) Sobolewska Warszawa
Jacek Strzemieczny Warszawa
Jolanta Szkalska Łódź
Katarzyna Szymańska Łódź
Józefa Urbaniak Łodź
Stanisław Witkowski Wrocław

 

Data przyznania: 1994 rok

Augustyn Bańka Poznań
Jacek Jarymowicz Warszawa
Elżbieta Leśniakowa Kraków
Antoni Jan Łojak Warszawa
Wiesław Łukaszewski Opole
Stanisław Rogala Opole
Zofia Stroińska Białystok

 

Data przyznania: 1997 rok

Marek Balicki Warszawa
Marta Bogdanowicz Gdańsk
Waldemar Budziński Gdańsk
Urszula Buryn Szczecin
Joanna Filipczuk Warszawa
Miejlutie Jakubienajtie-Cybulska Koszalin
Anna Knobloch-Gala Kraków
Irena Leszczyńska Gdańsk
Halina Misztal Lublin
Tomasz Ożóg Lublin
Krystyna Teresa Panas Lublin
Beata Pastwa-Wojciechowska Gdańsk
Romana Przybylska Zielona Góra
Maria Rejniak Białystok
Jolanta Zawora Lublin
Irena Śliwińska Koszalin
Anna Traczyk Koszalin
Anna Turczyńska Kraków
Blanka Ukleja Koszalin
Bogdan Wojciszke Gdańsk

 

Data przyznania: 2000 rok

Wojciech Anczurowski Białystok
Maria Bartosiewicz Białystok
Zbigniew Jan Chmielewski Lublin
Anna Ciupa Warszawa
Maria Haracz-Dąbrowska Wrocław
Krystyna Jędrzejak Zielona Góra
Maria Kielar-Turska Kraków
Tomasz Kurek Katowice
Zdzisław Kuśnierz Rzeszów
Jolanta Latowska-Wach Lublin
Jan Łuczyński Krakow
Elżbieta Łuczywek Warszawa
Hanna Olechowicz Warszawa
Anna Radwańska-Rudzisz Warszawa
Jacek Rydlewski Wrocław
Grażyna Wiesława Soszyńska Lublin
Bogumiła Szewczyk Katowice
Andrzej Tucholski Lublin
Hanna Tustanowska Katowice
Stanisław Zabielski Balystok
Andrzej Zyber Katowice

 

Data przyznania: 2004 rok

Eleonora Bielawska-Batorowicz Łódź
Ryszard Borys Katowice
Zbigniew Chlewiński Lublin
Irena Franaszek Lublin
Anna Jędryczka-Hamera Wrocław
Małgorzata Jędrzejkiewicz Kielce
Bożydar Kaczmarek Lublin
Grażyna Krasowicz Lublin
Anna Łuszczyńska Katowice
Adam Niemczyński Kraków
Anna Pluta Kielce
Tadeusz Pluta Kielce
Wiesława Popielecka Zielona Góra
Andrzej Sękowski Lublin
Anna Sokołowska Kielce
Stanisława Steuden Lublin
Magdalena Szczepaniak Kielce
Ewa Małgorzata Szepietowska Lublin
Beata Trojan Kraków
Mariola Żuk Lublin

 

Data przyznania: 2007 rok

Maria Butscher Kraków
Bogumiła Chrystowska-Jabłońska Łódź
Barbara Chuchacz Kraków
Andrzej Dakowicz Białystok
Alina Drozdowicz Piła
Maria Katarzyna Floryan Warszawa
Zofia Halska Opole
Anna Kołodziejczyk Kraków
Anna Kwiatkowska Białystok
Bogusława Liszka-Kisielewska Kraków
Danuta Nowakowska Bielsko-Biała
Alina Bożena Papasz Białystok
Elżbieta Sobolewska Łódź
Zofia Żebrowska Gdańsk

 

Data przyznania: 2009 rok

Alicja Barbara Balińska Warszawa
Beata Basińska Gdańsk
Anna Bogatyńska-Kucharska Kraków
Maria Braun-Gałkowska Lublin
Jerzy Brzeziński Poznań
Marzena Chłopecka-Hałys Koszalin
Biruta Čiupaile-Tomaszewska Wrocław
Małgorzata Frajnt Lublin
Ewa Fudała-Brzezińska Warszawa
Krzysztof Goliński Olsztyn
Dorota Halicka Białystok
Anna Herzyk Lublin
Jűrgen Hőffend Lublin
Elżbieta Hornowska Poznań
Hanna Janowicz Poznań
Ewa Kamińska Gdańsk
Krzysztof Karauda Lublin
Andrzej Kędzierski Olsztyn
Paweł Kołakowski Białystok
Maria Kosińska Koszalin
Krystyna Kotowa Lublin
Kucińska Marzenna Warszawa
Kinga Lewandowska Gdańsk
Wiesława Machalica Poznań
Alicja Manikowska Koszalin
Jerzy Mellibruda Warszawa
Barbara Myka-Litko Lublin
Alicja Nasiłowska-Barud Lublin
Zenon Rybałtowski Lublin
Małgorzata Rybarczyk Poznań
Henryka Strojnowska Lublin
Małgorzata Stryczewska-Jaguś Lublin
Piotr Szczukiewicz Lublin
Małgorzata Toeplitz-Winiewska Podkowa Leśna
Anna Walczak Kraków
Ewa Wolińska Kraków
Krystyna Wysocka Gdańsk
Maria Zamiela-Kamińska Lublin
Krystyna Zgirska Gdańsk

 

Data przyznania: 2012 rok

Bożena Andrychowicz Tarnobrzeg
Marek Graczyk Gdańsk
Justyna Iwanowska Zielona Góra
Janina Kisielewska-Abugeseisa Kraków
Marta Kossut Olsztyn
Iwona Kozłowska-Piwowarczyk Kraków
Ewa Leszczyńska Zielona Góra
Magdalena Lorenc Kraków
Maria Matyszkiewicz Kraków
Teresa Milewska-Gidzgier Olsztyn
Magdalena Nitecka Kraków
Wanda Szaszkiewicz Kraków
Julita Wnuk Koszalin
Danuta Wojtysiak Tarnobrzeg
Elżbieta Zakrzewska Gdańsk
Mirosława Zdunek-Ruczyńska Olsztyn
Małgorzata Żychlińska Gdańsk

 

Data przyznania: 2015 rok

Anna Bersz Warszawa
Dagmara Budnik-Przybylska Gdańsk
Danuta Dobkowska Olsztyn Małgorzata Dudak Gdańsk
Marzanna Farnicka Zielona Góra
Magdalena Frankowicz Lublin
Danuta Glanda Kielce
Agnieszka Kapica Tarnobrzeg
Barbara Kapiszewska-Kochanowska Warszawa (pośmiertnie)
Zofia Milska-Wrzosińska Warszawa
Anna Nowak-Krasowska Rzeszów (pośmiertnie)
Anna Osowska Kielce
Ewa Staroń Kielce (pośmiertnie)
Bogusława Supierz-Nowińska Kielce
Janusz Trempała Bydgoszcz
Bogumiła Witkowska-Łuć Kielce
Agnieszka Żelwetro Wrocław









Pokrewne linki
· Więcej o PTP


Najczęściej czytany tekst o PTP:
Kodeks etyczno - zawodowy psychologa

Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku