Portal PTP
.:: Zarząd Główny PTP :: Stawki 5/7, 00-183 Warszawa ::.
PTP
· Strona główna
· Władze
· Kodeks
· Statut PTP
· Oddziały, sekcje, placówki
  i komisje rekomendacyjne

· Członkostwo
· Certyfikaty
   i rekomendacje

· Rekomendowani
   członkowie Towarzystwa

· Opinie i ekspertyzy
· Prace Zarządu Głównego
· Walne Zgromadzenie
· 100 lat PTP
· Czasopisma
· Ogłoszenia
· Przelew
· Napisz do nas
Dla psychologów
· Statut, kodeks
  etyki i komentarze

· Psychologia a prawo
· Tajemnica zawodowa
· Techniki projekcyjne
· Metody diagnostyczne
· Pomoc dla psychologów
· Ustawa
· Przyszły Samorząd
· Specjalizacja psychologia
  kliniczna

· EuroPsy - Europejski
  Certyfikat Psychologa

· EFPA
· Szkolenia i warsztaty
· Konferencje
· Praca dla psychologa
· Współpraca
  międzynarodowa

· Zasłużeni dla PTP
· Zasłużeni dla polskiej psychologii
· Nagrody
· Zjazdy

· Linki
· Download
· Wszystkie teksty ze strony
Szukaj


Rekomendacje: III. Lista Trenerów i Superwizorów
Wysłano dnia 14-11-2008 przez admin
Certyfikaty i rekomendacje

Lista Trenerów i Superwizorów
Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Warszawa, czerwiec 2019 roku

Nazwisko i Imię
numer rekomendacji
data ważności
trener
Miasto
Kontakt
* trenerzy, którzy wyrazili chęć udzielania rekomendacji kandydatom
Abraham-Walasiak Krystyna
I/282
15.11.2024
trener warsztatu
Poznań
 
Alarcón Arias Luis
I i II 189
S. 61
24.03.2028
superwizor
Warszawa
 
Amarowicz-Pietrasiewicz Julia
I/176
21.04.2028
trener warsztatu
Warszawa
 
Andrychowicz Bożena
I i II/47
S 106
24.03.2028
superwizor
Tarnobrzeg
* 604 105 081
bandrychowicz@wp.pl
Arend Hanna Bożena
I/100
21.04.2028
trener warsztatu
Łódź
 
Auguścik-Zając Teresa
I i II 257
S 79
25.03.2022
superwizor
Radom
* 48 340 25 52
602 351 388
t.auguscik@interia.pl
www.psychodynamika-radom.pl
Baca-Marzecka Aleksandra
I/376
23.06.2028
trener warsztatu
Wrocław
* 514 879 058
baca.ola@gmail.com
Bajdak Honorata
I i II 144
21.04.2028
trener
Lublin
 
Balcerkiewicz Katarzyna
I/134
19.11.2021
trener warsztatu
Poznań
 
Banasiewicz-Tenerowicz Aleksandra
I/220
24.06.2022
trener warsztatu
Warszawa
 
Bartkowiak Rafał Krzysztof
I/387
19.11.2021
trener warsztatu
Kołobrzeg
* 501 530 212
rb@bartkowiakrafal.pl
www.bartkowiakrafal.pl
Baryłka Maciej
I i II 482
19.11.2021
trener
Warszawa
* 666 369 293
mbarylka@gmail.com
www.maciejbarylka.pl
Basińska Barbara
I/113
26.03.2021
trener warsztatu
Kłodawa
 
Bawolski Marek Jaromir
I/ 46
II/ 381
26.03.2021
trener
Wrocław
 
Bągorska Justyna
I/346
19.06.2020
trener warsztatu
Szczecin
 
Becker Kamila
I/128
21.04.2028
trener warsztatu
Warszawa
 
Bekair-Dłużyńska Iwona
I i II 316
26.03.2021
trener
Ostrołęka
 
Beszłej Magdalena
I i II 66
26.03.2021
trener
Wrocław
 
Bielecka-Prokop Monika
I/260
28.03.2025
trener warsztatu
Warszawa
 
Bieniasz Marta
I i II
S 2
21.04.2028
superwizor
Warszawa
 
Błażej-Beym Ewa Maria
I i II 382
16.03.2023
trener
Wrocław
* 603 741 101
ewa.blazej@psychoterapia.med.pl
Bochner Mirosława
I/335
06.06.2020
trener warsztatu
Katowice
 
Bochyńska Barbara
I i II 200
26.03.2021
trener
Radom
 
Bogucka Maria Ewa
I/388
19.11.2021
trener warsztatu
Sulejówek
* 504 436 494
maria.bogucka@wp.pl
Boral Franciszka
I i II 51
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Borek Mirosław
I i II 221
21.04.2028
trener
Warszawa
* 603 130 262
miroslaw.borek@ewolucja.pl
Borowicz - Bartosik Agnieszka
I/401
24.06.2022
trener warsztatu
Łódź
 
Borowska-Stasica Dominika
I/357
23.06.2028
trener warsztatu
Bielsko-Biała
 
Boruta Barbara
I i II 52
19.11.2021
trener
Suwałki
 
Borzyszkowska Lucyna
I i II 383
26.03.2021
trener
Chojnice
 
Brala Stella
I i II 466
20.03.2020
trener
Warszawa
 
Brandys-Tylipska Teresa
I i II 54
S 62
21.04.2028
superwizor
Brzeg Opolski
 
Broda Martyna
I/428
28.03.2025
trener warsztatu
Katowice
 
Busiel Wojciech
I/309
II 474
09.10.2020
trener
Poznań
* 606 915 141
wojciech.busiel@halibut.pl
Butniewicz-Folusiak Izabela
I/358
09.10.2020
trener warsztatu
Katowice
 
Byczkowska Justyna
I/407
16.03.2023
trener warsztatu
Poznań
 
Chalimoniuk Ewa
I i II 213
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Charczyński Marcin
I/230
04.11.2022
trener warsztatu
Pruszcz Gdański
 
Chludzińska Zofia
I i II 57
26.03.2021
trener
Lipiny
* 601 225 822
zofiachludzinska@wp.pl
Chodasz Aleksandra
I/160
19.11.2021
trener warsztatu
Warszawa
* achodasz@gmail.com
609 081 313
Cholewa Katarzyna
I i II 258
26.03.2021
S 102
28.06.2024
superwizor
 
 
Chruślicka Barbara
I i II 217
S 82
24.06.2022
superwizor
Wrocław
* 603 663 390
chru@wp.pl
Cieciorowska Paula
I/209
25.03.2022
trener warsztatu
Zielona Góra
* 604 619 677
p.cieciorowska@tlen.pl
Cisek Izabela
I/395
25.03.2022
trener warsztatu
Warszawa
* 660 633 377
iza@coachingciala.pl
www.coachingciala.pl
Cisek-Dąbrowska Joanna
I i II 170
26.03.2021
trener
Piekary Śląskie
 
Ciszewski Sebastian
​I i II/503
​24.06.2027
trenerSłupia
(łódzkie)
* 509 779 003
s.ciszewski@op.pl
Cużytek Małgorzata
I/336
06.06.2019
trener warsztatu
Kraków
 
Cygańska Iwona
I/366
23.06.2028
trener warsztatu
Warszawa
* 506 673 845
icyganska@gmail.com
Czaczuń Katarzyna
I/139
26.03.2021
trener warsztatu
Kraków
 
Czajkowska Alicja Katarzyna
I/389
19.11.2021
trener warsztatu
Wrocław
 
Czeczot Elżbieta
I/284
17.11.2017
trener warsztatu
Kędzierzyn-Koźle
 
Czernicka-Siwecka Jolanta
I/262
24.03.2017
trener warsztatu
Bytom
 
Czemierowska-Koruba Ewa
I i II 58
19.05.2028
trener
Busko-Zdrój
* 603 093 830
czemierka@o2.pl
Czernecka Magdalena
I/210
II 485
25.03.2022
trener warsztatu
Kraków
 
Czerniak Marek
I i II 176
26.03.2021
trener
Włodawa
 
Czerniakiewicz Halina
I i II 59
21.04.2028
trener
Warszawa
 
Czernicka-Siwecka Jolanta
I/262
24.03.2017
trener warsztatu
Warszawa
 
Czerniejewska Anna
I i II 283
S 83
04.11.2022
superwizor
Wrocław
* a.czerniejewska@interia.pl
71 78 88 663
603 641 663
Czerwińska Małgorzata
I/315
16.11.2018
trener warsztatu
Wrocław
 
Czupryńska-Wiewióra Joanna
I/88
II 410
21.04.2028
trener
Wrocław
joant@poczta.onet.pl
504 082 116
Czyżewska Katarzyna
I/147
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Ćwiek Mirosław
I/116
26.03.2021
trener warsztatu
Katowice
 
Dałek Marlena Anna
I/322
23.03.2019
trener warsztatu
Warszawa
 
Daniluk-Kula Barbara
I/294
23.03.2018
trener warsztatu
Warszawa
 
Daszkiewicz Danuta
I i II 317
23.06.2028
trener
Sępólno Kraj.
 
Dąbrowska-Powązka Anna
II 480
23.06.2028
trener
Wrocław
 
Dekert Maria
I i II 61
S 85
28.06.2024
superwizor
Stalowa Wola
600 990 878
Maria.dekert@zhr.pl
www.moweddekert.pl
Dembińska-Krajewska Daria
I/221
II 460
24.06.2022
trener
Poznań
 
Denst-Sadura Aleksandra
I/126
19.11.2021
trener warsztatu
Warszawa
* desa@vp.pl
Depta Maria
I/390
19.11.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Dębek Paweł
I/412
15.06.2023
trener warsztatu
Wrocław
* debek.pawel@gmail.com
Dębowska Małgorzata
I i II 250
21.04.2028
trener
Łódź
* tamadebo@wp.pl
Diec Agata
I/339
24.06.2027
trener warsztatu
Katowice
 
Dmitriew Wojciech
I/30
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
* 603 130 265
wojciech.dmitriew@ewolucja.pl
Dmuchowski Jerzy
I , II, 55
S 55
26.03.2021
superwizor
Warszawa
 
Dodziuk Anna
I i II 4
S 4
26.03.2021
superwizor
Warszawa
 
Doleszczak Bogumiła
I/233
04.11.2022
trener warsztatu
Mława
 
Dolna Hanna
I i II 238
26.03.2021
trener
Toruń
* 509 164 186
dolna@econ.uni.torun.pl
Domeradzka Agnieszka
I/117
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Dominowska Mirosława
I/323
21.03.2019
trener warsztatu
Warszawa
 
Dotka Małgorzata
I/263
28.06.2024
trener warsztatu
Warszawa
 
Dragan Magdalena
I/80
26.03.2021
trener warsztatu
Wrocław
 
Dramiński Marek
I i II,
S 5
21.04.2028
superwizor
Warszawa
* marek.t.draminski@wp.pl
694 125 855
Drożdż Tomasz
I/183
19.11.2021
trener warsztatu
Kraków
* 604 286 388
tomek@rtz.pl
Dyluś-Beśka Dorota
I /377
25.06.2021
trener warsztatu
Nysa
* 606 793 135
dormed7@wp.pl
Eaton Aneta
I i II 336
26.03.2021
trener
Wrocław
 
Faliński Krzysztof
I/359
9.10.2020
trener warsztatu
Szczecin
 
Fedorowska Dorota
I/234
04.11.2022
trener warsztatu
Wrocław
* 602 12 45 60
mediacje@sotiko.pl
www.mediacje.sotiko.pl
Feja Piotr
I i II 360
26.03.2021
trener
Łódź
 
Femiak Joanna
I/367
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Fiech Krzysztof
I/137
21.04.2028
trener warsztatu
Katowice
 
Fijewski Piotr
I i II 7
S 7
23.06.2028
superwizor
Teresin
 
Filip Agata
I/264
24.03.2017
trener warsztatu
Czarny Bór
 
Fitzgerald Anna
I/347
19.06.2020
trener warsztatu
Poznań
 
Fornalska Dorota
I/101
21.04.2028
trener warsztatu
Łódź
 
Franczak Hanna
I/337
6.06.2019
trener warsztatu
Opole
 
Franczyk Agnieszka
I/341
20.03.2020
trener warsztatu
Opole
 
Froelich - Deja Aleksandra
I/66
II 436
S 99
19.11.2021
superwizor
Bydgoszcz
* 501 558 030
Gaicka-Kokot Jadwiga
I /378
25.06.2021
trener warsztatu
Poznań
 
Gajda Elżbieta
I/90
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Gasik Hanna
I/5
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Gierszewska-Pingot Paulina
I /379
25.06.2021
trener warsztatu
Bydgoszcz
 
Głowacka Renata Iwona
I/81
21.04.2028
trener warsztatu
Piotrków Tryb.
 
Golińska Lucyna
I i II 64
S 53
26.03.2021
superwizor
Łódź
 
Gontarek Małgorzata
I/169
04.11.2022
trener warsztatu
Warszawa
 
Gorzędowska Katarzyna
I/56
26.03.2021
trener warsztatu
Łódź
 
Gosk Joanna
I/266
28.06.2024
trener warsztatu
Poznań
 
Grab Sławomir
I i II 226
S 96
21.04.2028
superwizor
Sandomierz
* 603 791 475
grab@onet.com.pl
Grabiec Katarzyna
I/293
28.06.2024
trener warsztatu
Poznań
* 604 166 671
k.szymanska@blizej.com.pl
Grabowska Ewa
I/310
15.06.2018
trener warsztatu
Gdańsk
 
Grabska Alicja Barbara
I/316
16.11.2018
trener warsztatu
Gdańsk
 
Gramatyka Bożena
I/199
25.03.2022
trener warsztatu
Kraków
 
Graniger-Ptaszkiewicz Joanna
I/138
24.03.2028
trener warsztatu
Warszawa
 
Gregorczuk Monika Łucja
I/156
II 454
07.11.2025
trener
Warszawa
* monika.gregorczuk@wp.pl
889 662 804
Grobelna Agata
I/222
II 455
07.11.2025
trener
Poznań
 
Grobelny Bernadeta
I i II 472
24.06.2027
trener
Katowice
* 510 242 750
grobelny.bernadeta@gmail.com
Grochowalska Lucyna
I i II 367
26.03.2021
trener
Olsztynek
 
Grodzińska-Beszłej Magdalena
I i II 66
26.03.2021
trener
Wrocław
 
Gromińska Anna
I i II
378
24.02.2028
trener
Toruń
* 606-837-818
Growiec Katarzyna
I/418
15.06.2023
trener warsztatu
Warszawa
* k_growiec@gazeta.pl
Gryniewicz-Krzysztof Edyta
I/255
II 477
26.03.2021
trener
Zakopane
 
Grzegorczyk Anna
I/235
04.11.2022
trener warsztatu
Warszawa
 
Grzegorzewicz Barbara
I i II 67
19.05.2028
trener
Stalowa Wola
* 600 509 797
Grzelak-Zalewska Anna
I/360
09.10.2020
trener warsztatu
Świdnica
anna.grzelak@poczta.fm
Gwóźdź Katarzyna
I/135
II 478
26.03.2021
trener
Kraków
 
Haller de Hallenburg Olga
I i II 50
S 64
26.03.2021
superwizor
Kraków
 
Haracz-Dąbrowska Maria
I i II 9
S 9
21.04.2028
superwizor
Wrocław
 
Harasimiuk Violetta
I/268
15.11.2024
trener warsztatu
Warszawa
 
Hawryłko-Zygmunt Beata
I/107
II 437
14.10.2016
S 103
28.06.2024
superwizor
Lublin
* 508 059 701
beatahz@onet.eu
Hercog Ewa Joanna
I/148
04.11.2022
trener warsztatu
Rybnik
* 605 083 870
Hrynkiewicz-Bogenryter Jadwiga
I i II 319
21.04.2028
trener
Wrocław
 
Ignatowicz-Płaneta Aneta
494
15.11.2024
trener
Mielec
* 608 217 805
aignatowicz@yahoo.pl
Ilnicka Magdalena
I i II 69
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Jabłoński Wojciech Jakub
I i II 70
26.03.2021
trener
Stara Miłosna
 
Jadczak-Szumiło Teresa
I i II 195
23.06.2028
trener
Żywiec
 
Jakimowski Piotr
I/161
II 417
25.03.2022
trener
Wrocław
602 181 607
Jakubowska Barbara
I i II 10
S 10
26.03.2021
superwizor
Warszawa
 
Jakubowski Jacek
I i II 11
S 11
26.03.2021
superwizor
Warszawa
* 602 551 045
22 615 28 91
jac.jakubowski@grupatrop.pl
Jałocha Justyna Joanna
I i II 71
S 70
26.03.2021
superwizor
Gdańsk
 
Janiszewska Aleksandra
I i II 305
26.03.2021
trener
Bydgoszcz
 
Janke Dorota Barbara
I i II 368
26.03.2021
trener
Olsztyn
 
Jankowska-Zdral Anna Maria
I/31
II 499
07.11.2025
trener
Warszawa
szkolenia@azdral.pl
508 265 333
Januszkiewicz Mirosława
I i II
19.05.2028
trener
Wrocław
* 501 7474 85
mirka.jan@gmail.com
Jasek Elżbieta
I i II
26.03.2021
trener
Gniezno
 
Jasińska Marzena
I/324
21.03.2019
trener warsztatu
Sopot
 
Jaskólska Iwona
I i II 308
26.03.2021
trener
Zielona Góra
 
Jaskulski Mieczysław
I i II 151
26.03.2021
trener
Warszawa
* 601 295 587
sjaskul@poczta.onet.pl
Jaszewska Katarzyna
I/212
25.03.2022
trener warsztatu
Świdnica
 
Jedliński Krzysztof
I i II 12
S 12
21.04.2028
superwizor
Warszawa
 
Jeżowska-Kwaśny Katarzyna
I i II 392
26.03.2021
trener
Bielsko-Biała
 
Jędrzejczyk-Wawryk Ewa
I/6
26.03.2021
trener warsztatu
Kraków
 
John-Borys Maria
I i II 13
S 13
23.06.2028
superwizor
Katowice
* 607 346 329
mjohnbor@interia.pl
Jopek Iwona
I i II 289
24.03.2028
trener
Olsztyn
 
Jóźwiak-Grzegorek  Małgorzata
I i II 74
S 74
21.04.2028
superwizor
Wrocław
* 502 337 770
m_jozwiak@onet.pl
Junik Wioletta Małgorzata
I i II 337
04.11.2022
trener
Sicienko
 
Jurecka Aleksandra
I i II 324
21.04.2028
trener
Lublin
* 81 744 20 69
81 740 18 62
aleksandrajurecka@op.pl
Juros Jadwiga
I i II 73
26.03.2021
trener
Chróścina Opolska
 
Jurys Natalia
I/325
21.03.2019
trener
Poznań
* 607 201 640
natalia_jurys@wp.pl
Jurzysta Dorota
I/342
20.03.2020
trener warsztatu
Warszawa
 
Kaczmarczyk Ireneusz
I/1
II 421
S 94
21.04.2028
superwizor
Piotrków Trybunalski
 
Kaczmarska Anna
I/269
II 483
21.04.2028
trener warsztatu
Poznań
* 604 362 479
kaczmarskanna@gmail.com
psycholog@annakaczmarska.com.pl
Kalińska-Grądziel Ewa
I/286
493
29.03.2024
trener warsztatu
Lublin
ewagradziel@gmail.com
progres@szkolatrenerow.info
Kapica Agnieszka
I i II 328
19.05.2028
trener
Tarnobrzeg
* 509 529 626
agakapica@wp.pl
Kapler Leszek
I i II 76
S 58
26.03.2021
superwizor
Warszawa
 
Kapuścińska Joanna
I/32
II 438
S 95
23.09.2027
superwizor
Katowice
* 606 470 744
joanna@blizejsiebie.net
Karczmarz Lidia
I/409
16.03.2023
trener warsztatu
Kraków
 
Kardasińska Joanna
I i II 422
25.03.2022
trener
Bytom
 
Karpeta Dobrosława
I/120
26.03.2021
trener warsztatu
Łomianki (pomorskie)
 
Kasprzak Zuzanna
I /381
25.06.2021
trener warsztatu
Kraków
 
Kasprzyk Paweł
I i II 80
21.04.2028
trener
Tychy
* 32 217 14 72
607 336 836
kasprzyk@man.pl
Kastelaniec Beata
I/237
04.11.2022
trener warsztatu
Warszawa
* 500 235 830
beatakastelaniec@wp.pl
Kastelaniec Włodzimierz
I i II 80
S 50
26.03.2021
superwizor
Warszawa
* 505 105 252
wkastelaniec@wp.pl
Kazimierczak Maria
I/7
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Kaźmierczak Katarzyna
I/200
II 431
04.11.2022
trener
Legnica
gabinet@skrzydla.net
606 980 113
Kempara Maria
I/47
26.03.2021
trener warsztatu
Będzin
magda.kempara@op.pl
Kielnik Danuta
I i II 404
26.03.2021
trener warsztatu
Bydgoszcz
 
Kierzek-Trzeciak Paulina
I /368
26.03.2021
trener warsztatu
Łódź
 
Kiliszkiewicz Mariusz
I/382
25.06.2021
trener warsztatu
Toruń
 
Kisiel Bożena
I i II 16
S 16
23.06.2028
superwizor
Gdańsk
 
Kisiel Mirosława
I/184
26.03.2021
trener warsztatu
Gdańsk
 
Kisiel Rafał
I/185
26.03.2021
trener warsztatu
Gdańsk
 
Kitrasiewicz Janusz
I i II 17
S 17
21.04.2028
superwizor
Kraków
 
Klimczak Arkadiusz
I/391
19.11.2021
trener warsztatu
Łódź
 
Kluge Przemysław
I/228
II 468
20.03.2020
trener
Warszawa
 
Knapik Anna
I/361
09.10.2013
trener warsztatu
Olsztyn
 
Kolska-Lach Beata
I i II 288
26.03.2021
trener
Poznań
* 668 851 217
beata.k.lach@gmail.com
Kołacz Ewa
II/374
26.03.2021
trener
Kozienice
*601 165 522
ewa.kolacz@komtech.eu
Kołodziejczyk Andrzej
I i II 83
S 71
19.05.2028
superwizor
Starachowice
 
Kołodziejczyk Tomasz
II/84
26.03.2021
trener
Łódź
 
Konopek Iwo
I/383
II 505​
28.10.2027
trener
Katowice
 
Kopeć Teresa
I i II 456
07.11.2025
trener
Poznań
 
Korczowska-Woźniak Kamila
I/48
II 397
21.04.2028
trener
Wrocław
* 602 187 514
kamilakorczowska@wp.pl
Koske-Zduńczyk Iwona
I i II 320
26.03.2021
trener
Białystok
* 85 675 44 28 w.26
Kosmala Joanna
I i II 457
07.11.2025
trener
Warszawa
 
Kosowska-Korniak Ewa
I/425
15.11.2024
trener warsztatu
Opole
* 661 328 349
ewa@o-media.pl
www.o-media.pl
Kosak Ewa
I/392
19.11.2021
trener warsztatu
Stalowa Wola
* 696 731 600
kosak@firma.pl
Kowalcze Małgorzata
I i II 159
19.05.2028
trener
Ruda Śląska
* 606 663 276
mkowalcze@interia.pl
Kowalczyk - Ziętek Małgorzata
I/145
21.04.2028
trener warsztatu
Łódź
 
Kowalczyk-Teleszyńska Jolanta
I/49
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Kowalewicz Tomasz
I i II 236
S 57
26.03.2021
superwizor
Warszawa
 
Kowalska Zofia
I i II 356
26.03.2021
trener
Gniezno
* 602 132 047
progresszkolenie@wp.pl
Kowalska-Gaździcka Ewa
I/150
21.04.2028
trener warsztatu
Bielsko-Biała
 
Kozak Beata​
I/92 ; II 469​
S 104​
07.11.2025
superwizor
Katowice
 
Koźmińska-Kiniorska Jadwiga
I i II 177
21.04.2028
trener
Zagnańsk
 
Kramek Marcin
I/188
II 443
28.06.2024
trener
Wrocław
 
Kramkowska Monika
I/396
25.03.2022
trener warsztatu
Włocławek
* 603 794 849
m.kramkowska@interia.pl
Krasiczyńska Barbara
I/296
495
15.11.2024
trener
Wrocław
 
Krawczuk Teresa
I i II 88
26.03.2021
trener
Białystok
* 608 47 22 32
Krawętkowski Łukasz
II/487
25.03.2022
trener
Kraków, Wrocław
* 535 054 595
proces@proces.net.pl
lukasz.krawetkowski@proces.net.pl
Krowiranda Maria Anna
I i II 160
26.03.2021
trener
Ciechanów
 
Król Magdalena Ewa
I /297
23.03.2018
trener warsztatu
Opole
 
Król - Fijewska Maria
I,II,S 18
23.06.2028
superwizor
Teresin
 
Królak Elżbieta
I i II 87
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Krupińska Alicja
I i II 423
25.03.2022
trener
Katowice
 
Krzemińska Danuta
I i II 444
28.06.2024
trener
Gdańsk
 
Krzempek Barbara
I i II 398
21.04.2028
trener
Wrocław
* 607 306 337
b_krzempek@tlen.pl
Krzyształowicz-Stachyra Halina
I i II 225
26.03.2021
trener
Kraków
 
Książek Agnieszka
I/349
19.06.2020
trener warsztatu
Kraków
 
Kubiak Monika
I/338
06.06.2019
trener warsztatu
Warszawa
 
Kucińska Marzenna
I i II 256
19.05.2028
trener
Warszawa
* 604 719 355
501 220 390
marzennakucinska@wp.pl
Kudełka Magdalena
I/317
16.11.2018
trener warsztatu
Katowice
 
Kujawa Wioletta Alicja
I i II 321
19.11.2021
trener
Białystok
 
Kulig Artur
I/50
26.03.2021
trener warsztatu
Radlin
* 605 27 64 65
artkul1@wp.pl
Kulik Ryszard
I i II 253
19.11.2021
trener
Katowice
 
Kunicka Alicja Dorota
I i II 358
26.03.2021
trener
Bielsko-Biała
* 509 788 933
alicjak@op.pl
Kuśnierz Zdzisław
I i II 19
S 19
26.03.2021
superwizor
Rzeszów
* 601 52 11 62
integracja@softel.pl


Kwiatkowska Violetta
I i II 92
21.04.2028
trener
Łódź
 
Kwiatkowski Marek
I/249
20.05.2016
trener warsztatu
Stalowa Wola
 
Lachowicz Dorota Aleksandra
I/414
15.06.2023
trener
Koszalin
 
Latomska-Latkowska Jagoda
I i II 93
S 88
30.11.2025
superwizor
Warszawa
* 501 382 779
jlatkowska@gmail.com
Leśniak Józef
I i II 393
26.03.2021
trener
Jelenia Góra
 
Lipska-Piątek Alicja
I/213
25.03.2022
trener warsztatu
Bielsko-Biała
 
Liszka Aneta
I/415
15.06.2023
trener warsztatu
Warszawa
 
Lubieniecka Justyna
I /314
15.06.2018
trener warsztatu
Opole
 
Łapińska Aleksandra
I/426
15.11.2024
trener warsztatu
Łódź
* 500 189 452
aleksandra.lapinska@tlen.pl
Łubnicka Krystyna
I i II 97
21.04.2028
trener
Warszawa
 
Machaj-Szczerek Anita
I /386
25.06.2021
trener
Poznań
 
Machalica Wiesława
I i II 98
S 86
24.03.2017
superwizor
Poznań
* 603 773 850
wiema2@wp.pl
Maciejewska Dorota
I/121
26.03.2021
trener warsztatu
Różanki Gorzowskie
 
Maciejewska Kamila
I/327
S 502
27.03.2026
trener
Luboń
 
Madej Alicja
I/21
II 500
07.11.2025
trener
Milanówek
alicjafmadej@wp.pl
502 263 513
Majak Dariusz
I i II 405
26.03.2021
trener
Łódź
 
Majchrzak Paweł
I/151
26.03.2021
trener warsztatu
Łódź
 
Majerska Jolanta
I i II 100
S 87
28.06.2024
superwizor
Bydgoszcz
 
Majorek Joanna
I/318
16.11.2018
trener warsztatu
Kościan
 
Makulski Marcin Artur
I/189
26.03.2021
II 492
15.06.2023
trener
Kraków
* 605 089 924
makulmar@poczta.onet.pl
Mally Beata
I i II 307
26.03.2021
trener
Wrocław
 
Małanka Tomasz
I/421
II 506
28.10.2027
trener
Katowice
* 694 273 489
tomaszmalanka@gmail.com
Małyjurek Katarzyna
I/304
07.11.2025
trener warsztatu
Cieszyn
 
Mann Kinga
I/288
28.06.2024
trener warsztatu
Poznań
* 781 010 730
kinga.mann@mlgroup.com.pl
Marciniak Czesława
I i II 263
26.03.2021
trener
Bydgoszcz
 
Marciniak-Antoszek Renata
I i II 323
21.04.2028
trener
Wrocław
* 603 032 238
r_marciniak@tlen.pl
Marcula-Kowalska Dagmara
I/140
26.03.2021
trener warsztatu
Czerwionka (woj. Śląskie)
 
Markiewicz Joanna
I i II 102
S 78
26.03.2021
superwizor
Warszawa
 
Markiewicz Konrad
I/405
04.11.2022
trener warsztatu
Kraków
 
Marquardt Maria
I i II 295
26.03.2021
trener
Katowice
 
Marsollek Marcin
I i II 411
21.04.2028
trener
Niewodniki
 
Marszał-Wiśniewska Magdalena
I i II 255
26.03.2021
trener
Łódź
 
Maryńczak​ Tomasz
I i II 507​
28.10.2027
trenerWarszawa* 884 921 921
recepcja@szkolagestalt.pl
www.szkolagestalt.pl
Marzec Magdalena
I/259
28.06.2024
trener warsztatu
Poznań
 
Matreńczyk Danuta
I i II 242
26.03.2021
trener
Białystok
 
Matusiak Agnieszka
I/91
26.03.2021
trener warsztatu
Piotrków Tryb.
 
Matuszewska Aneta​
I/436​
28.06.2026
trener
warsztatu
 Lubin* 532 291 951
matuszewska_aneta@yahoo.com
Mączka Małgorzta
I i II 330
26.03.2021
trener
Kraków
 
Mendygrał Piotr Jakub
I/344
20.03.2020
trener warsztatu
Warszawa
 
Mędrykiewicz Kamila
I i II 412
19.05.2028
trener
Wałbrzych
* 603 074 212
Miąsek Paweł
II 489
24.06.2022
trener
Katowice
* 508 674 045
pawel@miasek.pl
Michalik Dorota
I/289
II 470
20.03.2020
trener
Katowice
 
Michałowska - Stelmasik Agnieszka
I/51
26.03.2021
trener warsztatu
Sulejówek
 
Michura Dorota Ewa
I/328
21.03.2019
trener warsztatu
Warszawa
 
Mielczarek Maria
I i II 104
26.03.2021
trener
Sopot
 
Milska-Wrzosińska Zofia
I i II 22
S 22
26.03.2021
superwizor
Warszawa
 
Miros Grażyna
I i II 338
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Miszewski Piotr
I i II 365
S 81
25.03.2022
superwizor
Bydgoszcz
* 601 406 432
spkuba@poczta.onet.pl
www.opp.bydgoszcz.pl
Młynarz Joanna
I/110
II 450
28.06.2024
trener
Kraków
* 607 138 601
Magdalena Molska Książek
I/422
28.06.2024
trener warsztatu
Wyszków/Warszawa
* magmad@wp.pl
Moroz Jerzy
I/130
II 424
25.03.2022
trener
Szczecin
 
Mrozek Magdalena
I/162
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Murmyło Ariel
I/393
19.11.2021
trener warsztatu
Gorzów Wielkopolski
* 791 773 686
arielmurmylo@gmail.com
Myczka Renata Dominika
I/330
21.03.2019
trener warsztatu
Bydgoszcz
504 860 530
RenataMyczka@gmail.com
www.CentrumRozwoju.com.pl
Nałęcz-Nieniewska Halina
I i II 218
S 69
26.03.2021
superwizor
Kraków
 
Nanys-Wróbel Anna
I i II 110
S 63
26.03.2021
superwizor
Częstochowa
 
Naporowska - Wojtaś Alina
I i II 23
S23
19.11.2021
superwizor
Warszawa
 
Niemczyk Anna
I/271
24.03.2017
trener warsztatu
Tychy
 
Niewęgłowska Magdalena
I/394
19.11.2021
trener warsztatu
Legionowo
 
Nitecka Małgorzata
I/300
23.03.2018
trener warsztatu
Częstochowa
 
Nitkiewicz-Powichrowska Joanna
I i II 112
26.03.2021
trener
Białystok
* 600 635 145
nitk@poczta.onet.pl
Niżankowska-Półtorak Barabara
I i II 114
26.03.2021
trener
Rzeszów
 
Nowaczewska Edyta
I/397
25.03.2022
trener warsztatu
Stalowa Wola
* 696 722 186
e.piela@wp.pl
Nowak Agnieszka
I/111
26.03.2021
trener warsztatu
Lublin
 
Nowak Marta Anna
I/350
II/504
24.06.2027
trener
Sosnowiec
* 601 094 197
marta_nowak@poczta.onet.pl
m.nowak.terapiaself@gmail.com
www.terapiaself.pl
Nowicka Maryla
I i II 25
S 25
19.11.2021
superwizor
Warszawa
 
Olesik-Rzeplińska Danuta
I/319
16.11.2018
trener warsztatu
Warszawa
 
Oleksy Beata
I/84
26.03.2021
trener warsztatu
Zagórze Śl.
 
Olszewska Mirosława
I i II 479
19.05.2028
trener
Opole
 
Ołdakowska-Żyłka Barbara
I/301
23.03.2018
trener warsztatu
Warszawa
 
Orzechowska Jadwiga
I i II 325
26.03.2021
trener
Chocianów
 
Ostapiuk Krystyna
I i II 264
25.03.2022
trener
Wrocław
* 71 3913815
601 794 761
ostapiukk@interia.pl
Ostrowska Dorota
I/94
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Ozimkiewicz Anna
I/214
25.03.2022
trener warsztatu
Warszawa
* 607 497 230
Pacholczyk Krzysztof
I/398
25.03.2022
trener warsztatu
Olsztyn
* 733 812 509
krzysztof.pacholczyk@interia.pl
Palich Hanna Barbara
I i II 300
26.03.2021
trener
Przemyśl
* hanna_palich@op.pl
Panster Jacek
I i II 451
28.06.2024
trener
Kraków
 
Parusiński Krzysztof
I i II 167
S 90
28.06.2026
superwizor
Warszawa
 
Paszkiewicz Wanda
I i II 180
S 75
26.03.2021
superwizor
Warszawa
 
Patyk Aleksandra
1/430
28.03.2025
trener warsztatu
Wrocław
 
Pawlik Maciej
I/369
21.04.2028
trener warsztatu
Warszawa
* 501 170 580
maciej.pawlik@grupaset.pl
Pawlikowska Mirela
I i II 475
09.10.2020
trener
Katowice
 
Pezacka-Gumna Anna
I/290
17.11.2017
490
16.03.2023
trener
Poznań
* anna.pezacka@wp.pl
Pęczkowska Krystyna
I i II 296
26.03.2021
trener
Katowice
 
Piechucka Sylwia
I/320
07.11.2025
trener warsztatu
Gdańsk
 
Pieńkowska Sylwia
I i II
04.11.2022
trener
Warszawa
 
Pietrusiak Małgorzata
I/163
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
* 605 304 665
Piotrkowska Magdalena
I/215
25.03.2022
trener warsztatu
Lublin
 
Piotrowski Piotr
I/216
25.03.2022
trener warsztatu
Świdnica
 
Pisarek Danuta
I i II 375
26.03.2021
trener
Piotrków Trybunalski
 
Plata Józef Konrad
I i II 28
S 28
26.03.2021
superwizor
Gdynia
* 601 66 07 39
konradplata@wp.pl
Płazak Bartosz
I/302
II 476
09.10.2020
trener warsztatu
Sosnowiec
* 502 351 161
bartosz.plazak@gmail.com
wiatr@wiatr.edu.pl
Płócińska Małgorzata
I i II 29
S 29
24.03.2028
superwizor
Warszawa
 
Poborska-Kobrzyńska Beata
I/416
15.06.2023
trener warsztatu
Warszawa
* 501-775-945
www.psychopracownia.pl
psychopracownia@psychopracownia.pl
beata.kobrzynska@gmail.com
Pochwat Mariola
I i II 463
24.06.2027
trener
Częstochowa
 * 600 031 337
mariola.pochwat.mater@gmail.com
Pocica Jerzy
I i II 216
26.03.2021
trener
Piotrkowice Małe
 
Poćwiardowska Blanka
I/351
19.06.2020
trener warsztatu
Bydgoszcz
 
Poklek Robert
I/303
23.03.2018
trener warsztatu
Kalisz
 
Podgórska Ewa
I/431
28.03.2025
trener warsztatu
Warszawa
*
e.podgorska@niebieskalinia.org
Podsiadło-Dacewicz Izabela
II/488
25.03.2022
trener
Warszawa
* 502 328 941
Polak-Bergiel Magdalena
I/104
26.03.2021
trener warsztatu
Bielsko-Biała
 
Polecińska Małgorzata
I i II 481
21.04.2028
trener
Katowice
* 880 433 668
rzata@tlen.pl
Południak Violetta
II/197
26.03.2021
trener
Koszalin
* 501 640 467
vp.gab.psych@interia.pl
Poniatowska-Leszczyńska
Katarzyna Anna
I/331
21.03.2019
trener warsztatu
Poznań
 
Popielecki Mirosław
I i II 169
26.03.2021
trener
Zielona Góra
 
Porszke-Sapota Barbara​
I/108​
26.03.2021
trener warsztatuRybnik
 
Potempska Elżbieta
I i II 309
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Powichrowska Joanna
II i II 399
26.03.2021
trener
Toruń
 
Powichrowska Halina
I i II 196
04.11.2022
trener
Białystok
 
Prokop-Grab Grażyna
I/250
15.06.2023
trener warsztatu
Tarnobrzeg
 
Przeperska Anna Grażyna
I/95
26.03.2021
trener warsztatu
Grudziądz
* 668 186 333
annaprzeperska-kochaniak@wp.pl
Przeradzka Anna
I/180
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Przybyła-Basista Hanna
I i II 121
26.03.2021
trener
Katowice
 
Pycka Marzena
I/85
21.04.2028
trener warsztatu
Gdańsk
 
Pytlakowska Anna
I i II 249
19.11.2021
trener
Kunów
 
Rabuczewska-Łozowska Danuta
I i II/122
26.03.2021
trener
Niemodlin
* 606 753 793
dlozowska1@wp.pl
Raczyńska Iwona
I i II 193
26.03.2021
trener
Sadowice Wrocławskie
 
Radecki Adam
I/11
24.03.2028
trener warsztatu
Warszawa
 
Radzka-Wiśniewska Marzena
I/173
19.05.2028
trener warsztatu
Olsztyn
 
Rduch Anna
I i II 462
28.06.2026
trener
Wodzisław Śląski
 
Rechimbach Ewelina
I/71
26.03.2021
trener warsztatu
Olsztyn
 
Reguła Dorota
I i II 266
26.03.2021
trener
Suwałki
 
Rodziewicz Marek
I/305
23.03.2018
trener warsztatu
Stalowa Wola
 
Rolińska-Kaniewska Eliza
I/52
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Rosa Ewa
I/424
28.06.2024
trener warsztatu
Lublin
 
Rosa-Chłobowska Renata
I i II 252
26.03.2021
trener
Kraków
 
Rosiński Daniel
I i II 32
S 32
26.03.2021
superwizor
Warszawa
* 605 206 570
rosinscybd@poczta.onet.pl
www.impuls.mazowsze.pl/
Rozłucka Alina
I i II 245
26.03.2021
trener
Olsztyn
 
Różański Przemysław
I/224
II 464
28.06.2026
trener
Brodnica/Warszawa
hopis@o2.pl
Rubacha Krystian
I/423
28.06.2024
trener warsztatu
Toruń
 
Rudnicka Anna
I/13
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Rudzińska-Grażyńska Maria
I i II 124
S 47
21.04.2028
superwizor
Warszawa
 
 Ruszkowska Sonia
I/441
19.05.2028
 trener
warsztatu
 Warszawa * 606 421 250
sonia.ruszkowska@gmail.com
Rutkowska Agata
I/434
07.11.2025
trener warsztatu
Katowice
 
Rutkowska Anna
I i II 491
16.03.2023
trener
Jelenia Góra
 
Rybczyńska Grażyna
I i II 400
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Rydlewska Barbara
I i II 125
19.05.2028
trener
Wrocław
* 501 832 199
Rydlewski Jacek
I i II 33
S 33
19.05.2028
superwizor
Wrocław
* jacekrydlewski@wp.pl
Ryniak Jolanta
I i II 428
04.11.2022
trener
Skawina
 
Sagadyn Leszek
I i II 126
S 56
26.03.2021
superwizor
Suwałki
 
Sarzała Katarzyna​
I/105​
24.06.2027
trener warsztatu
 Gdańsk
* 603 467 755
omilano@wp.pl
Sasin Piotr
I i II/386
26.03.2021
trener
Opole
* 600 365 749
basiasasin@o2.pl
Sawicka Izabela
I i II 339
S 97
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Schmiegel Małgorzata
I i II 332
21.04.2028
trener
Bydgoszcz
* 504 628 688
malgorzata.schmiegel@wp.pl
Senderecka Dorota Klaudyna
I/406
04.11.2022
trener warsztatu
Rzeszów
* 607 604 948
dorotasenderecka@poczta.onet.pl
Seweryńska Anna Maria
I i II 190
S 101
15.06.2023
Superwizor
Warszawa
 
Sierżant Urszula
I/124
26.03.2021
trener warsztatu
Gdynia
 
Sikora Dorota
I i II 194
26.03.2021
trener
Częstochowa
 
Skibińska Magdalena
496
15.11.2024
trener
Warszawa
600 331 657
magdaski@wp.pl
Skierkowska Dorota
I/321
16.11.2018
trener warsztatu
Bydgoszcz
 
Skupińska-Majchrzak Monika
I/153
26.03.2021
trener warsztatu
Łódź
 
Skwara Aleksandra
I i II 254
26.03.2021
trener
Katowice
* biuro@meditor.pl
501 409 954
Słomińska Bożena
I/62
II 426
25.03.2022
trener
Toruń
* 609 88 17 88
bozena.slominska@wp.pl
Słowikowska Beata
I i II 341
04.11.2022
trener
Bydgoszcz
 
Smolak Joanna
I i II 310
19.05.2028
trener
Wrocław
* joanna.smolak@kwart.net.pl
501 01 07 42
Sobczak-Matysiak Janina
I i II 153
S 80
25.03.2022
superwizor
Poznań
* 601 58 48 18
nina@negocjator-atut.pl
Sobczyk - Dyjak Joanna
I/242
04.11.2022
trener warsztatu
Warszawa
 
Sobkowiak Jarosław
I/370
21.04.2028
trener warsztatu
Warszawa
 
Sobolewska-Mellibruda Zofia
I i II 128
S 54
23.06.2028
superwizor
Warszawa
 
Soboń Jadwiga
I i II 129
S 72
19.05.2028
superwizor
Starachowice
* 608 317 103
ego.js@wp.pl
Sochocka Janina
I i II 203
26.03.2021
trener
Katowice
 
Sodomir Iwona
I/419
15.06.2023
trener warsztatu
Stalowa Wola
* kaminska@autograf.pl
886 406 164
Sokorska-Maj Łucja
I i II 38
S 38
26.03.2021
superwizor
Warszawa
 
Sokół-Jedlińska Jolanta
I i II 299
S 92
24.02.2028
superwizor
Warszawa
 
Sołowiej Aneta
I/353
19.06.2020
trener warsztatu
Rejowiec
 
Sońta Elżbieta
I i II 219
19.05.2028
trener
Łódź
 * 509 808 199
ela_sonta@interia.pl
Sowicka Monika
I i II 46
S 46
21.04.2028
superwizor
Warszawa
 
Sowińska-Wróbel Agnieszka
I/371
19.05.2028
trener warsztatu
Łódź
 
Stach Marcin
I/345
20.03.2020
trener warsztatu
Rybnik
 
Stajak Urszula
I i II 211
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Staniszewska Patrycja
I/292
II 471
20.03.2020
trener
Ruda Śląska
 
Stańczak Anna
I /354
19.06.2020
trener warsztatu
Poznań
 
Stańczyk Krzysztof
I i II 342
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Starostka-Rudy Małgorzata
I i II 419
25.03.2022
trener
Kraków
* 512 430 501
m.star@poczta.fm
Starowicz Katarzyna
I/15
19.05.2028
trener warsztatu
Czernichów
 
Starzyk Ewa
I/181
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Stec Roman
I i II 269
21.04.2028
trener
Tarnobrzeg
 
Steczkowska Agnieszka
I/372
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Stencel Magdalena
I /385
26.03.2021
trener warsztatu
Katowice
 
Stolarczyk Jarosław
I/410
16.03.2023
trener warsztatu
Częstochowa
* 662 255 752
biuro@szkolenia-percepcja.pl
www.szkolenia-percepcja.pl
Stomma Renata
I/225
24.06.2022
trener warsztatu
Częstochowa
 
Styśko-Kunkowska Małgorzata
I/159
26.03.2021
trener warsztatu
Warszawa
 
Sugier Agnieszka
I/279
16.06.2017
trener warsztatu
Warszawa
 
Supierz-Nowińska Bogusława
I/40
26.03.2021
trener warsztatu
Jędrzejów
 
Synowiecka-Łapińska Barbara
I i II 228
26.03.2021
trener
Gdańsk
 
Syrek-Kosowska Anna
I/86
26.03.2021
trener warsztatu
Katowice
* 501 053 253
anna.syrekkosowska@csipb.pl
Szatanik Maria
I i II 172
26.03.2021
trener
Katowice
 
Szczepan-Jakubowska Dorota
I i II 201
S 66
26.03.2021
superwizor
Warszawa
* 501 724 117
22 615 52 40
tropjac@pracowniatrop.com.pl
Szczepaniak Andrzej
I/355
19.06.2020
trener warsztatu
Śrem
 
Szczepańska Hanna
I i II/130
26.03.2021
trener
Warszawa
* hannaszczepanska@gmail.com
Szeptuch Agnieszka
I 362
09.10.2020
trener warsztatu
Katowice
* 606 230 736
szeptucha@op.pl
Szewczak Rafał
I/373
26.03.2021
trener warsztatu
Olsztyn
* 502 709 208
rafal.szewczak@gmail.com
Szewczyszyn Andrzej
I/193
26.03.2021
trener warsztatu
Wrocław
 
Szkurłat Aleksandra
I i II 270
S 89
30.11.2025
superwizor
Warszawa
* 693 497 134
olaszkur@o2.pl
Szmalenberg Iwona
I i II 408
24.03.2028
trener
Gdańsk
 
Szmyd Barbara Maria
I i II 380
26.03.2021
trener
Nisko
 
Szmyd Roman
I i II 271
S 77
21.04.2028
superwizor
Stalowa Wola
 
Szwarc Krystyna
I i II 333
26.03.2021
trener
Tarnobrzeg
 
Szymańska - Gojko Aneta
I/97
21.04.2028
trener warsztatu
Warszawa
* aneta_szym@wp.pl
Szymczyk Jolanta Elżbieta
I/87, II 508
19.05.2028
trener
Warszawa
* jolanta.szymczyk@onet.pl
667 535 143
Ślifierz Grażyna
I i II 161
S 76
23.06.2028
superwizor
Kraków
 
Talik Wiesław
I/364
II 501
07.11.2025
trener
Lublin
* wieslaw.talik@gmail.com
www.szkolatrenerow.info
604-179-323
Taszarek Ewa
I/70
II 448
15.11.2024
trener
Koszalin
 
Tatarska Maria Jolanta
I i II 372
19.05.2028
trener
Warszawa
 
Teodorczyk Barbara
I i II 132
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Tracz Marek Jan
I/114
21.04.2028
trener warsztatu
Gorzów Wlkp.
* 601 264 111
marekjantracz@wp.pl
Troczyński Krzysztof
I i II 133
23.06.2028
trener
Katowice
* 604 109 592
krzysztof.troczynski@interia.pl
Tudorowska Malwina
I/417
15.06.2023
trener warsztatu
Bydgoszcz
* 722-170-502
malwina.tudorowska@gmail.com
Turek Mariusz
497
15.11.2024
trener
Warszawa
 
Tyralik-Kulpa Ewa
I/399
25.03.2022
trener warsztatu
Warszawa
 
Urban-Burdalska Marta
I/252
15.03.2023
trener warsztatu
Olsztyn
 
Walasek Ewa
I/165
II 465
24.06.2027
trener
Wrocław
* 500 114 368
ewawalasek1@gmail.com
Walioszczyk-Urbaniak Katarzyna
I/340
07.11.2019
trener warsztatu
Katowice
 
Wąsała Maja
I/420
15.06.2023
trener warsztatu
Puławy
* 698 738 070
febick@wp.pl
Wąsowska Jagoda
I/333
21.03.2019
trener warsztatu
Piaseczno/Warszawa
 
Węgrzynowska Joanna
I/27
21.04.2028
trener warsztatu
Warszawa
 
Wiechcińska-Szymańska Anna
I i II 137
21.04.2028
trener
Warszawa
 
Wieczorek-Tutak Lucyna
I i II 414
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Wierzchowska Alina
I i II 192
19.11.2021
trener
Myszków
 
Wikieł Sławomir
I i II 274
16.03.2023
trener
Warszawa
 
Wilk Maciej
I i II 136
S 68
19.05.2028
superwizor
Kraków
* 602 617 570
maciowilk@wp.pl
Willan-Horla Lidia
I i II
26.03.2021
trener
Olsztyn
 
Wira Aleksandra
I i II 459
07.11.2025
trener
Łódź
 
Wiśniewska Aleksandra
I i II 206
26.03.2021
trener
Warszawa
 
Wiśniewska Natalia Gabriela
I/374
26.03.2021
trener warsztatu
Wrocław
 
Wojciechowska Dorota
I/274
28.06.2024
trener warsztatu
Częstochowa
 
Wojciechowski Tomasz
I /133
II 442
29.03.2024
trener
Kraków
 
Wojciszke-Orska Ewa
I i II 388
26.03.2021
trener
Gdańsk
 
Wojnowska Małgorzata
I i II 326
19.05.2028
trener
Sicienko
* 606 989 348
gosiawojnowska1@gmail.com
Wojtkowska Katarzyna
I/427
15.11.2024
trener warsztatu
Warszawa
* 663 234 213
kat.wojtkowska@gmail.com
Wojtyła Teresa
I i II 275
26.03.2021
trener
Katowice
 
Wojtynkiewicz Ewa
I i II 484
19.11.2021
trener
Bydgoszcz
 
Wolna-Rojek Beata
I i II 389
19.11.2021
trener
Bytom
 
Wołoszyn Marta
I/54
26.03.2021
trener warsztatu
Koszalin
 
Worobiej Mirosława
I i II 312
19.05.2028
trener
Olsztyn
 
Wójcik Barbara
I/258
28.06.2024
trener warsztatu
Wrocław
 
Wójtowicz Jerzy
I i II 139
21.04.2028
trener
Wrocław
 
Wróbel Agnieszka Aleksandra
I i II 390
19.05.2028
trener
Bielsko-Biała
* 608 609 533
agnieszka@ppit.pl
Wróbel-Sucharska Gorgonia
I i II 345
26.03.2021
trener
Bydgoszcz
* tel: 601 171 229
gw01@wp.pl
Wróblewska Grażyna
I i II 313
26.03.2021
trener
Bydgoszcz
 
Zabłocka Anna
I i II 458
23.03.2018
trener
Bydgoszcz
 
Zabłocka Małgorzata
I i II 430
28.06.2024
trener
Bydgoszcz
 
Zaborowska Teresa
I i II 276
26.03.2021
trener
Gdańsk
 
Zagrobelna Agnieszka Anita
I/404
04.11.2022
trener warsztatu
Wrocław
 
 Zaleska-Stolzman Magdalena
I i II 45
S 45
26.03.2021
 superwizor Kraków  
Zaremba Agnieszka Justyna
I/356
19.06.2020
trener warsztatu
Warszawa
* 604 984 192
justynazaremba@gmail.com
Zarzycka Agnieszka
I/38
II 453
S 100
25.03.2022
superwizor

Warszawa
 
Zasada Liliana
I/182
II 435
15.11.2024
trener
Warszawa
 
Zawodniak Elżbieta
I/98
II 433
S 93
23.06.2028

superwizor

Katowice
* 668 422 560
elatuiteraz@wp.pl
Zdrowak-Mrok Teresa
I i II
26.03.2021
trener
Bielsko-Biała
 
Ziemińska Izabela Ewa
I/400
25.03.2022
trener warsztatu
Warszawa
 
Zoń Edward
I i II 232
26.03.2021
trener
Kęty
* 33 845 14 80
Zych Małgorzata
I/194
25.03.2022
trener warsztatu
Tarnobrzeg
 
Ździebło Kazimierz
I i II 449
15.11.2024
S 104
20.06.2025
superwizor
Wrocław
* 608 667 154
71 361 04 77
zdzieblo@superego.com.pl









Pokrewne linki
· Więcej o Certyfikaty i rekomendacje


Najczęściej czytany tekst o Certyfikaty i rekomendacje:
I. Lista Certyfikowanych Psychoterapeutów

Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku