Portal PTP
  
.:: PTP - Oddział w Olsztynie ::.
Informacje


Aktualności
2008-11-05 10:57:28
 

Drodzy Koleżanki i Koledzy!

Chcemy poinformować, że 22 listopada 2008r. w godzinach 11:00 - 15:00, z inicjatywy Zarządu Oddziału proponujemy bezpłatne zajęcia wykładowo - warsztatowe nt. Sprawy sądowe przeciwko sprawcom molestowania seksualnego i znęcającym się nad rodziną w diagnozie psychologa sądowego , które poprowadzi

dr Maria Gordon ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Szpitala Psychiatrycznego w Olsztynie (wejście od strony ul. Sybiraków)

W warsztatach mogą wziąć udział również chętni psychologowie nie będący jeszcze członkami Towarzystwa.

Ponadto:

  1. Na warsztatach będzie można zapłacić bieżące i zaległe składki członkowskie.

  2. Wysokość składki w 2007 i 2008 r. wynosi 80 zł.

  3. Osoby, które chciałyby wstąpić do PTP prosimy o wcześniejsze wypełnienie wniosku, dołączenie xero dyplomu, 1 fotografii, przyniesienie 80 zł, na opłacenie składki za 2008r. i 40 zł na wpisowe. Jednocześnie informujemy, iż osobami polecającymi mogą być wyłącznie członkowie PTP z aktualnie opłaconymi składkami.

  4. Koleżanki i Koledzy, którzy nie opłacili składek w ostatnich 2 latach mogą, zgodnie ze Statutem PTP, zostać skreśleni z listy członków PTP.

  5. Wszelkie dodatkowe informacje można otrzymać na stronie internetowej ptp.org.pl lub telefonicznie z Przewodniczącym tel. 609-342-991.

W imieniu Zarządu Oddziału zapraszamy do udziału w warsztatach, życzymy efektywnego w nich udziału.Zarząd Oddziału