Portal PTP
  
.:: PTP - Oddział w Olsztynie ::.
Informacje


Aktualności
Szkolenie z Interwencji Kryzysowej
2017-11-12 18:33:27

Koleżanki i Koledzy Interwenci!

Chcemy przypomnieć o ostatecznym terminie zgłaszania swojego uczestnictwa na szkolenie listopadowe dla interwentów i psychologów deklarujących przystąpienie do zespołu interwentów.

Chcemy poinformować, że w dniach 25-26 listopada 2017 r.  w godzinach 08:30 - 17:30, z inicjatywy Zarządu Oddziału  PTP  w Olsztynie i Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie proponujemy bezpłatne zajęcia szkoleniowo-superwizyjne, nt.

 Praktyka specjalistycznej pomocy psychologicznej osobom dotkniętych kryzysem w sytuacji wydarzenia urazowego – grupowa superwizja konsultacyjna  i  superwizja indywidualnych przypadków. Pierwsza pomoc psychologiczna w sytuacji kryzysowych zdarzeń masowych i mnogich – metodyka postępowania.

Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie ul. Piłsudskiego 7/9 (wejście od ul. Kopernika).

W zajęciach mogą wziąć udział również chętni psychologowie nie będący jeszcze członkami Zespołu Interwentów przy Wojewodzie Warmińsko-Mazurskim, ale będący członkami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prosimy o jak najszybsze potwierdzanie swojego uczestnictwa; najpóźniej do 15 listopada 2017 r. na adres olsztyn.ptp@gmail.com lub kontakt do przewodniczącego 609 342 991.

        Prosimy o sprawdzanie na naszej stronie internetowej aktualności powyższego zaproszenia do 20-11-17 r.

Będzie to kolejne szkolenie specjalistyczne (doskonalące) dla psychologów członków Zespołu Interwencji Kryzysowej szczebla wojewódzkiego.

Olsztyński Oddział PTP jest współorganizatorem merytorycznym i organizacyjnym szkolenia 15 godzinnego. Realizatorem szkolenia będą specjaliści (dwie osoby) ze Stowarzyszenia Interwencji  i Pomocy Psychologicznej „Vivos Voco” z Krakowa. Gwarantują oni przeprowadzenie szkolenia na odpowiednim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Przybliży to nas do uzyskania certyfikatu interwenta kryzysowego.

                                                           Zarząd Oddziału